Krem przeciw rozstępom: jaki preparat naprawdę ci pomoże?

Krem przeciw rozstępom jest niezastąpiony, jeśli chcesz zadbać o gładkie i jędrne ciało i naprawdę skutecznie pozbyć się rozstępów. warto o tez stosować profilaktycznie, zanim jeszcze rozstepy się pojawią. W dzisiejszym artykule zarekomendujemy ci kilka naprawdę dobrych preparatów na rozstępy i podpowiemy, jak ich używać, by osiągnąć maksimum korzyści. Z nami na pewno pokonasz rozstepy i odzyskasz idealnie gładkie ciało!

Kremy najszybciej redukujące rozstępy znajdziesz na końcu postu.

Rozstępy są jednym z najczęściej spotykanych problemów natury estetycznej. Wśród kobiet na pierwszym miejscu jest zdecydowanie cellulit, ale w przeciwieństwie do skórki pomarańczowej, rozstepy mogą mieć także mężczyźni, co znacznie zwiększa zasięg występowania tego rodzaju kłopotów.

Jak powstają rozstępy?

Bezpośrednią przyczyną powstawania rozstępów jest coś bardzo prozaicznego – to znaczy pęknięcie włókna kolagenowego w skórze. W skórze takich włókienek jest bardzo dużo, to własnie one gwarantują, że nasza skóra może się bez problemów rozciągać i napinać, a następnie wracać do pierwotnego kształtu. Jednak to rozciąganie nie może być zbyt gwałtowne i silne, bo w takiej sytuacji włókna kolagenowe mogą nie dać rady się rozciągnąć i pękają. to trochę tak jak z rozciągliwa gumką – gdy rozciąga się ja powoli to nie ma problemu, ale nagłe szarpnięcie może doprowadzić do jej pęknięcia. takim nagłym szarpnięciem są dla włókien kolagenowych takie zjawiska jak nagły wzrost lub gwałtowne przybieranie na wadze. To dlatego dwie grupy najbardziej narażone na rozstepy to nastolatki w okresie dojrzewania oraz kobiety ciężarne. To własnie u tych osób ciało zmienia się tak szybko, że skóra nie może za nim nadążyć i pojawiają się rozstepy. jednak jeszcze coś łaczy kobiety w ciązy i nastolatków dojrzewających. W ich ciałach zaobserwowano podwyższony poziom hormonu stresu czyli kortyzolu. Działa ona osłabiająco na włókna kolagenowe i sprawia, że dodatkowo są mocniej podatne na pękanie. Oczywiście rozstepy mogą tez po prostu powstać u każdej osoby, która gwałtownie przybierze na wadze.

Jak zapobiegać rozstępom?

Najlepszą profilaktyką rozstępów jest stabilna i prawidłowa masa ciała, ale jak wiesz z poprzedniego akapitu, są osoby szczegolnie narażone na rozstepy. Jeżeli należysz do którejś z tych grup, musisz szczegolnie zadbać o profilaktykę. Od czego zacząć? Przede wszystkim od porządnego dokarmienia skóry, bo to, w jakim jest ona stanie i jak bardzo jest odporna na rozstepy zależy przede wszystkim od tego, co jesz. Jaka dieta jest szczególnie polecana? Przede wszystkim potrzebujesz dużo białka, bo i kolagen jest białkiem, a także sporo zdrowego tłuszczu. Zadbaj też o odpowiednią dawkę witaminy B, która odpowiada za odporność skóry. Poza tym profilaktyka obejmuje też odpowiednią pielęgnacje. Tutaj niezbędny jest dobry krem przeciw rozstępom. Poniżej prezentujemy wybrane i zasługujące na polecenie, bardzo skuteczne kremy na rozstepy.

Dobry krem przeciw rozstępom?

 

skinception

Najlepszy jest Skinception Stretch Mark, opisany powyżej (kliknij w banner by się z nim zapoznać).

Poza tym możemy polecić:

Striagen-DS jest najlepszym z obecnie dostępnych sposobów, które w szybki i skuteczny sposób pozbędą się wszelkich problemów związanych ze starzeniem się skóry. Jest to produkt zaprojektowany dla każdego, niezależnie od płci i wieku, który spowoduje, że skóra danej osoby będzie wyglądała wyjątkowo godnie. Efekty Striagen-DS można zaobserwować już po kilku sekundach od jego wchłonięcia. Natomiast, żeby uzyskać wyjątkowe, optymalne efekty należy stosować go przez trzydzieści dni z rzędu dwa razy dziennie. Aby korzystać z Striagen-DS należy pamiętać, aby przygotować twarz, lub dany fragment skóry przez umycie go dokładne, a następnie wysuszenie. Dopiero wtedy można dokładnie lecz delikatnie wmasować krem w skórę. Striagen-DS wyjątkowo szybko się wchłonie i od razu zacznie działać na Twoją korzyść. Dzięki niemu będziesz mógł uzyskać takie same efekty jak po wstrzykiwaniu botoksu, jednak bez wymaganych do tego operacji, ani sztucznego efektu, jaki często nie jest zamierzony. Teraz możesz cieszyć się młodością.

przejdź do strony dystrybutora green

Revitol Stretch Mark jest najlepszą metodą, która w szybki i wyjątkowo skuteczny sposób pozbędzie się nabytych przez Ciebie w trakcie życia rozstępów. Nie jest ważne, gdzie znajdują się dane rozstępy, czy na udach, pośladkach czy na brzuchu po niedawnej ciąży, działanie tego preparatu jest takie samo za każdym razem. Teraz wystarczy, że będziesz regularnie smarować wyznaczony obszar Revitol Stretch Mark i w ten sposób spowodujesz, że skóra znacznie wytwarzać kolagen i elastynę, a to z kolei napręży skórę. W ten sposób rozstępy się zabliźnią, aby w końcu całkowicie zaniknąć. Wszystko to osiągniesz bez wychodzenia z domu. Już nie będziesz musiała wychodzić na spotkanie lekarskie, a tym bardziej nie będziesz musiała zwalczać rozstępów operacyjnie. Teraz wystarczy regularne stosowanie Revitol Stretch Mark, co załatwi za Ciebie wszystkie procesy zwalczające i zapobiegające powstawaniu na przyszłość rozstępów. Teraz w wyjątkowo krótkim czasie będziesz mogła znów zakładać mini spódnice i nie wstydzić się swojego ciała.

przejdź do strony dystrybutora green

Najlepsze kremy – podsumowanie

Krem:
Skinception Intensive Stretch Mark Therapy
Revitol Stretch Mark
Striagen - DS
Link do strony produktu:
Vitalab.pl
Revitol.pl
Dermalab.pl
Link:
Vitalab.pl
Revitol.pl
Dermalab.pl
Zdjęcie:
Ocena:
5/5
4/5
4/5
Badania:
tak
nie
nie
Cena:
275,23 zł
149,37 zł
499 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>